Ultimate magazine theme for WordPress.

Cricket & Numen – Mesazhi ( REMIX )

38Stream & Download:
In memory of Dr Flori
Cricket & Numen – Mesazhi ( REMIX )

Remix by Cricket

Mesazhi remix i kenges
West Side Family – Mesazhi

Teksti : Dr.Flori (Floran Kondi)
Music by : Flori Mumajesi


Source: https://blogema.org
Read more all post Cricket : https://blogema.org/cricket/
38 Comments
 1. Fatmir Kolndreu says

  Kjo keng te kujto monente te bukura ce kan kaluar?

 2. signorina ciao ciao says

  Super?

 3. Daniela E says

  Bonjour à tous, se possible du traduire set magnifique chanson, svp.

 4. Mandi Blushi says

  keng per 12 vjecharet se jan lenduar kur e kan degjuar ket kengen ????

 5. uejsi cani says

  Keq

 6. Dajana Shehi says

  Uuuu kenga e viteve te mija gjimnaziste sa mall west side famyli

 7. Valbona Lame says

  Nice ?

 8. Ani says

  Qysh lejohet ni këng e njahit 2 her Me postu Spo kuptoj

 9. Enxhi Shima says

  Muzika juaj esht bomb???????

 10. Aldo Sinani says

  Cfare zeri cfare iterpretimi bravo

 11. Alkeon Seitaj says

  Kete kenge e ka bere west side family pse e kopjuar

 12. Corina Borodin says

  ❤️❤️❤️

 13. Elvis Leka says

  Kenga ime preferuar nuk ka dit ce nuk e degjoj me te me ze gjumi thjesht fantastikevazhdo

 14. Ermima Hasani says

  Kenga ma e bukura

 15. Antoneta Rrapi says

  Uaaaaa amazing kenga fantastike e bukure!interpretimi prej grupit west side family lansuar re-make nga artisti cricket!??????????????????????????????????????????

 16. Samsung A10 says

  ?❤?korona sh gjermani

 17. Anna Katsavou says

  Po tani qe po edegjoj ri kthem vitet e kaluara po dua ta puth buzen e cmendur te embel!!!

 18. Ankela M says

  Listening non stop, every day… magical!

 19. Ankela M says

  Love it!

 20. Markus Markus says

  ?

 21. ilda cengu says

  Ju lumte djem??

 22. Joana Stafa says

  Kenge qe ngjall kujtime te bukura te harruara??

 23. Marieta Madhi says

  Zgjohem ne mengjes me Afshin tend,sdua ta pranoj por e pranoj.Dua te puth buzen e cmendur ??❤❤

 24. Arti Gaming TV says

  shiko posht
  ????

  like

 25. OLSI PREZA says

  Kësaj kënge i kishte ardh koha për një remix,super këngë ka qenë e pavdekshme,po dhe remiksi super

 26. Ter Rex says

  ?????

 27. baftjari 2 says

  Kjo eshte kenga me ebukur qe egiseston ne boto jam cmendur per kenge edegjoj bi 40 her ne dite

 28. Dona Dona says

  ?

 29. Stop Injorances says

  Ju lutem, mund të përpunoni për dëshirën time dhe jo vetëm këngën e La consegna era prevista per e Lekë Dedvukaj – Ti je vajzë me zemër guri.?

 30. Sam Liseo says

  Shum e bukur??????

 31. Toni Sadiku says

  ❤❤❤

 32. Sabit Dehari says

  dua te puth bzt e cmendur …

 33. army bts says

  ?????????

 34. Grant Frroku says

  Cricket je nje talent i pa krahasueshem..

 35. F H says

  A gurbet bre ropt ti qifsha shum nrw jom bo shum pa drejt na bojn neve shqipev ka shkojm pa drejtsi ko

 36. Xhuliano Martinaj says

  Pure Fantasy??

 37. Klodiana Hyskja says

  Amazing

 38. Ina T says

  Po pse asnje nga komentet me poshte nuk permend faktin qe kjo vajza ne klip eshte tmerresisht e bukur ?! Cfare elegance dhe feminitet! Ne nje kohe qe na mbyti silikoni dhe vulgariteri, kjo bukuri natyrale e plot finese e ben kengen akoma me te paharrueshme . ❤️

Leave A Reply

Your email address will not be published.