Ultimate magazine theme for WordPress.

Cricket & Numen – Kthema Kohen (Remix)

29Kthema Kohen, remix i kenges
Shyhrete Behluli Ende e dua

Melody & Lyrics: Ilir Berani
Video : Reverse
ONIMA –

infocricketmusic@gmail.com


Source: https://blogema.org
Read more all post Cricket : https://blogema.org/cricket/
29 Comments
 1. Etleva Markaj says

  Dhe me shum e du

 2. Mario M says

  Kthema zot kthema kohen???

 3. egla lila says

  ?????

 4. Arian Hana says

  2018

 5. TIRONA FANATICS says

  Like kush e degjon ne korrik- gusht ket kengen??

 6. london area says

  super kenge ????

 7. Arben Alcani says

  a-

 8. Klara Gupi says

  Te lutem zot kthemi motrat ??
  But Unfortunately keta njerez nk kthehen me???

 9. Klodiana Qoku says

  My favourite song

 10. Despoina gkatzia says

  Kthema zot kthema koqen dua ta takoji … Ti them si nuk e kam harru, nji qer gjushit time e dashur e pas para nji vit edhe me tha hajde na nji here mes na harro fare ni e kam pas

 11. Random! says

  Did that girl really stay without moving for 3:28 minutes straight?

 12. Valdin Krasniqi says

  Na keni vra nshpirt me qit kenge???❤️

 13. Aferdita Bruci says

  ⚽⚽⚽

 14. Aferdita Bruci says

  ✨✨✨✨✨✨

 15. Aldo Sinani says

  Cdo here ta degjosh as dhe njehwre sngelesh pa lot

 16. Ellie MK says

  ???????

 17. Armend Koci says

  SUPER KENG SUPER MUZIK

 18. Arben Alcani says

  Or at twelve where coincidence occurred.

 19. STAR LIGHT says

  very deep this music is it takes you back to the good times once we all had

 20. Geyd Udueur says

  ???

 21. Zenel Topi says

  Shum prekse??

 22. Kalomoira Mano says

  26.10.2019 – 17.7.2020 sa shpejt kalon koha dhe une akoma se kam besuar qe ty babi nuk do te shoh me.. me mungon shume.. pres vetem qe sa here qe fle te te shikoj ne enderr…te dua pergjithmon…!!!

 23. Angelito Tafaj says

  Súper keng ❤❤❤❤

 24. Still Alive says

  Ndegjone origjinalin nga Shyhrete Behluli- Ende e dua, eshte ne nje nivel tjeter. Ilir Berani mbetet nje nga tekstshkruesit me te mire te Shqiptaris. Pershendetje nga Drenica.

 25. Bona Bairami says

  super ??

 26. violeta dedvukaj says

  ?

 27. Ylber Xhemi says

  Hi…

 28. sezen. eg says

  ??????

 29. Enkelejda Doka says

  ? kthema zot…. it's impossible ??

Leave A Reply

Your email address will not be published.