Ultimate magazine theme for WordPress.

Cricket ft. Numen – Pa fat (REMIX)

40Official Lyric video for “PA FAT” by CRICKET & NUMEN

Cricket ft. Numen – Pa fat (REMIX)
Remix of

Author : Ilir Berani

Follow @Cricket Music on:
Instagram :

Follow Numen on:
Instagram :

Music is a language that transcends all boundaries.

© 2020 Cricket Music All Rights Reserved.


Source: https://blogema.org
Read more all post Cricket : https://blogema.org/cricket/
40 Comments
 1. e. says

  E mu bash nostalgji.Thanks god you exist cricket&numen.

 2. Terezina Demaj says

  Me ne fund po degjojm ze super te bukur, pa qen nevoja te shohim vidioklipe vulgare. Rrespekte, zeri yt kryeveper!! 😍👏👏👏

 3. Seleni Franko says

  🥰🥰🥰🥰🥰🤗🤗

 4. Marios Grc Alb Ita says

  Dedicated to my love Elena 🇷🇺🇷🇺🇷🇺🇷🇺🇷🇺🇷🇺❤️❤️❤️❤️❤️

 5. 12 wolfman says

  🤜🇹🇷🇦🇱🤛

 6. Shyrete Reka says

  Shum kenge e bukur qetsim I shpirtit 👌🏼🥰

 7. Loveuexo 14 says

  Like pa filluar kenga se nuk te zhgenjeni asnjeher . Na kenaqet!! Keep up with the great work

 8. Ma Ga says

  I love your songs so much . Thanks for this masterpiece . Love from Armenia 🇦🇱🇦🇲😍

 9. nairodMusic. says

  Kanga ma e mir😍

 10. Uvejsa Rejan says

  Diqka qka ta pushon mendjen e shpirtin 🥰🤔🤔🤔👌

 11. Jona Be says

  Please te gjitha ne apple music😍 ju lumte!

 12. LYYRIC. ALBANIA. says

  Ju lutem kush mundet te me beje subscribe te arrij 1k , do jene video te kengeve te ndryshme shqiptar dhe te huaj🙏🙏❤ (ua kthej kush deshiron)

 13. Ornela Krosi says

  Reply all time 🥰

 14. I am Who i am says

  Ah sa bukur😍

 15. Fati Miska says

  Super 👏

 16. Alma dodaj says

  Dashuri

 17. Xheni Spaho says

  😍😍😍

 18. V L says

  Sinan vllasaliu left the chat

 19. ergi besa says

  👍❤️ Kenge qe te prek shpirtin 💋💋💋

 20. Aida Ejupi says

  Love this !!!

 21. Shqiperia Uskana says

  Kenge te pavdekshme.. flm Cricket per kete rikthim te ketyre kengeve

 22. Noraisbarbie says

  Nora Istrefi ft Sinan Vllasaliu – pa fat. What an amazing remix 😍😍😍

 23. Egla Muçaj says

  I loveee it😍😍😍

 24. Eldaa Tota says

  🥺🤍

 25. nenzi dimali says

  Wow😍

 26. Etleva Kupsi says

  💭

 27. Dona Rexhepi says

  Ohh na myt bre 🔥🔥 me te Miret✌️

 28. Bleona Hoti says

  😍❤

 29. Kristela Kristela says

  Love❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 30. Hello Hello says

  Lyric👇

  Une dhe ti 👫
  Jemi takuar
  Ne kohe dhe vend 🌌
  Te gabuar❌
  Sa u munduam te dy👧👨
  Edhe malet i kishim shty🌄
  Nuk te vej faj as ty e as vetes ✖
  Se jane thjesht grackat e jetes😣
  Nuk i bene ball njeri 👤
  Nuk i bene ball as un as ti 👫

  Pa fat😢
  Ishim ne jete dy udhetar 💑
  Nuk e gjetem yllin polar 🌠
  Nuk e gjetem kepin e shpreses ♡

  Pa fat 😢
  Mbetem vetem dy udhetar 👫
  Pa albumin tone familjar 📗
  Pa fotografin e marteses📷

  Like👇😊

 31. Entela Hoxha says

  Sa e bukur ..

 32. Butrint Imeri says

  Pa fat 🥰

 33. Artiola Saiti B B says

  Super kenge o Cricket bravo te lumte o Numen Super Kange e mire PA FAT JE TE DY SUPER KENGETARE BRAVO TE JU
  LUMTE DJEMA

 34. Mario Toska says

  Kjo eshte muzik

 35. Hello, It is me ! says

  🥺🥺🥺

 36. Alketa Mulgeci says

  Riktheni gjithmone kenge shume te bukura dhe ne menyren me te bukur 🙂

 37. silvaxhoana tahiraj says

  Love it 😍😍awwww❤

 38. dritero bekaj says

  Cricket&Numen bravo bre,,,,,na knaqet,,,,,ju uroj tana t'mirat dhe sa ma shume prurje te reja.

 39. Em Z says

  Amazing one 😍😍🔥🤍

 40. Xhenifer Sulo says

  💙

Leave A Reply

Your email address will not be published.