Ultimate magazine theme for WordPress.

Cricket ft. Dj Dagz & Dj Pm & Numen – Faleminderit (REMIX)

23Official Lyric video for “Faleminderit” by CRICKET & NUMEN , DJ PM , DJ DAGZ

Cricket ft. Dj Dagz & Dj Pm & Numen – Faleminderit (REMIX)
Remix of

Author : Wirusi

Follow @Cricket Music on:
Instagram :

Follow Numen on:
Instagram :

Follow Dj PM on:
Instagram :

Follow Dj Dagz on:
Instagram :

Music is a language that transcends all boundaries.

© 2020 Cricket Music All Rights Reserved.


Source: https://blogema.org
Read more all post Cricket : https://blogema.org/cricket/
23 Comments
 1. Xheneta Tairi says

  😍😍😍😍😍😍😍😍

 2. Beslinda isufi says

  Bravo kendon bukur 😊

 3. Ano Nimi says

  ja keni qi ropt e keni shëmtuar fare. krejt pa lidhje

 4. nairodMusic. says

  Super Muzik Bravo😍🤪

 5. LYYRIC. ALBANIA. says

  Ju lutem me beni subscribe te arrij 1k🙏 kanali im ka lyrics te kengeve te ndryshme shqiptare☺😊 plzz subscribe 😊🙏🙏

 6. ALBANIA RECORDS says

  3 dixhej edhe skan ber nje drop te bukur 😥👎👎👎👎👎

 7. Hello Hello says

  Teksti👇

  Faleminderit👐
  Qe me le😔
  Sot mos qaj se ike dje😢
  Dhe jo ❌
  Neser kur nata ne udhekryqe te ze 🌘
  Mos u kthe 👎
  Arsye s'ke(×2)✋

  Pikoi loti ne mesnate 💧
  Se ti ike per te mos u kthyer 🚎
  Per te mos u kthyer 😯
  Pamjen tende te vertet👧
  E tregon vec pasqyre e thyer😐
  Pasqyre e thyer✅

  Nuk te thash largohu ☝
  As kthehu ☝
  As harrom ☝
  Se per cdo fjale ne jeten tone 👫
  Ishe vone💔

  Faleminderit👐
  Qe me le😔
  Sot mos qaj se ike dje😢
  Dhe jo ❌
  Neser kur nata ne udhekryqe te ze🌘
  Mos u kthe 👎
  Arsye s'ke(×2)✋

  Like😊
  👇

 8. Albijona Sadiku says

  🔥❤️

 9. Jugerta Lula says

  ❤❤❤

 10. Rosela Ro says

  Me ne fund kenga qe kisha pritur prej kohesh 😍 ""Elita 5 faleminderit "" bravo djema jeni me te miret

 11. Paris says

  Me te miret

 12. Butrint Imeri says

  Mos u kthe, mos u kthe, ARSYE ske🥰🤩

 13. Artiola Saiti B B says

  Super kenge o Cricket bravo te lumte o Dj Dagz Dj Pm Numen bravo Super Kange e mire Faleminderit

 14. Ersi Teli says

  Super!!😛❤️

 15. Faton Nika says

  KSHMR credits 👏

 16. Mina Hoxhaj says

  #faleminderit per kete remix

 17. B A says

  Elita 5 edhe çmendem duhet me bo 🔥🔥

 18. Val hurricane says

  Amazing remix 🙏♥️🇦🇱🇺🇸 pershendetje nga Las Vegas

 19. Alketa Ale says

  😍😍😍Shume e bukur.por une e dashuroj origjinalin.

 20. Marieta Madhi says

  Faleminderit Qe Ekziston ❤👏🔥

 21. Whatdidido says

  🦗 faleminderit!!!!!

 22. Mr Biinn says

  👏🏻👏🏻😍

 23. Florent Bossi says

  😌🔥

Leave A Reply

Your email address will not be published.