Android vs. iPhone | Co je lepší? Co budu používat?


Připoj se a získej odměny ➤

0:00 Úvod
0:23 Uzavřenost vs. otevřenost
1:06 Rozmanitost zařízení
1:42 Cena
3:42 Specifikace
4:43 Aplikace
6:37 Přizpůsobení
7:20 Management baterie
8:44 Soukromí a zabezpečení
9:37 Příslušenství k telefonu
10:17 Multitasking a chytrý asistent
11:22 Závěr – Apple vítězí?

KDE MĚ SLEDOVAT

● Instagram ➤
● Discord (privátní) ➤
● Vybavení ➤
● Web ➤

View: Android vs. iPhone | Co je lepší? Co budu používat?

View more Technology: https://blogema.org/category/technology/

admin

28 bình luận trong “Android vs. iPhone | Co je lepší? Co budu používat?

  1. Názor ,že se Android seká je úlet hoden doby před 10 lety. Pokud se seká ,tak možná tel za 4 tis a to by se sekal i iphone za tuto cenu! Pokud si člověk koupí mobil se snapdragonem 855,865…tak žádné sekání není a to ten mobil bude stále stát do 13 tis. Chtěl bych vidět nesekající iphone s 2gb ram a cpu 1/4výkonu cpu než je top iphone…..Sekání je prostě daň za cenu,ale obecně tento názor o androidu neplatí dávno!

  2. Já mám android, kvůli tomu jaké ma neomezené možnosti..ale chlap ma iPhone 10, a žasnu jake dělá fotky, portréty a videa…🙏🏽❤ chtěla jsem přejít na iPhone, ale ja bych si na to proste nezvykla, a jen kvuli foťáku…si pořídit iPhone, to by byla asi kravina😀 ale kdybych vedela o telefonu s Androidem co natáčí videa a dela fotky jako iphone…tak neváhám a koupim, at to stoji co to stojí 😂🙏🏽

  3. Jo iphone bych taky vyzkoušel čístě ze zvědavosti.Jen mě tam vadi tyto věci.Ten jejich konektor na nabijeni.(ono těch nabiječek má člověk doma málo)a ještě pořizovat další jen kvůli iphone.A pak absence pamětověk.a ptom jednoduche nahazeni si pisniček obrázku fotek z pc do telefonu a nebo z telefonu do pc.U androidu spojim s pc otevře se mi složka a už kopiruji co kam potřebuji.U iphone to myslim je nemyslitelny to takto zkopírovat.

Trả lời

Email của bạn sẽ không được hiển thị công khai.